Počasie Vanguardia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Vanguardia na 10 dní.
Piatok 1. máj
32 / 24°C
| 0.5 mm | 22 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 19:00 |
východ slnka 06:53
západ slnka 20:02
PO HODINÁCH
západ slnka 20:02
|
|
Predpoveď počasia Vanguardia, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,4 mm | 4.9 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 97 % | 23 °C | 96 % | 0% | 93% | 30% | 40% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1007 hPa | 93 % | 23 °C | 82 % | 0% | 3% | 2% | 81% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 51 % | 20 °C | 21 % | 0% | 7% | 10% | 4% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 68 % | 22 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
1,9 mm | 5.8 m/s21 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 93 % | 24 °C | 84 % | 0% | 3% | 3% | 83% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
9,3 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 94 % | 23 °C | 98 % | 0% | 92% | 46% | 53% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 25 °C 28 °C |
0,4 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 81 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 59% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severný |
1010 hPa | 70 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 0% | |
Vanguardia, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,8394; -97,7083
Časová zóna: America / Matamoros
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 377
Nadmorská výška: 10 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Matamoros, Heroica Matamoros
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vanguardia, Mexiko. Predpoveď počasia Vanguardia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vanguardia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vanguardia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:53 | 20:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:28 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:00 | 20:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:31 | 21:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:24 | 01.05.2026 06:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |