Počasie Veinte de Noviembre, San Luis Potosí vikend
Predpoveď počasia pre mesto Veinte de Noviembre, San Luis Potosí na tento alebo budúci víkend.
Piatok 22. máj
27 / 20°C
| 5.6 mm | 3 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 00:00 | |
| 20 °C | 24 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 19:15
PO HODINÁCH
západ slnka 19:15
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Veinte de Noviembre, San Luis Potosí, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 23 °C |
0,8 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1014 hPa | 93 % | 19 °C | 71 % | 0% | 39% | 0% | 51% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 20 °C 23 °C |
0,9 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1013 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 30 °C |
3,8 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 60 % | 18 °C | 76 % | 0% | 11% | 7% | 71% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 64 % | 17 °C | 65 % | 0% | 0% | 2% | 64% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 20 °C 21 °C |
3,1 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 74 % | 14 °C | 32 % | 0% | 0% | 28% | 6% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
3,3 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 16 °C | 93 % | 0% | 92% | 29% | 8% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 28 °C |
1,4 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 60 % | 17 °C | 27 % | 0% | 9% | 6% | 18% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 27 °C |
14,4 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1010 hPa | 61 % | 17 °C | 27 % | 0% | 0% | 1% | 25% | |
Veinte de Noviembre, San Luis Potosí, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,9792; -100,0498
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 276
Nadmorská výška: 1008 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Ciudad Fernández, Ciudad Fernández
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Veinte de Noviembre, San Luis Potosí, Mexiko. Predpoveď počasia Veinte de Noviembre, San Luis Potosí.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Veinte de Noviembre, San Luis Potosí dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Veinte de Noviembre, San Luis Potosí
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:55 | 23.05.2026 01:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |