Počasie Vicente Guerrero, Campeche dnes
Predpoveď počasia Vicente Guerrero, Campeche 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno. Najvyššia teplota 38 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vicente Guerrero, Campeche, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 76 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 21 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 36 % | 18 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
Vicente Guerrero, Campeche, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,5790; -89,6022
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 3 198
Nadmorská výška: 120 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Hopelchén, Hopelchén
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vicente Guerrero, Campeche, Mexiko. Predpoveď počasia Vicente Guerrero, Campeche.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vicente Guerrero, Campeche dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Vicente Guerrero, Campeche
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Vicente Guerrero, Campeche
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:32 | 18:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:56 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 18:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:43 | 19:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:16 | 19:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:21 | 26.04.2026 02:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |