Počasie Villa Juárez, Sonora pozajtra
Predpoveď počasia Villa Juárez, Sonora 28. apríl 2026
Cez deň zamračené. Najvyššia teplota 34 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 21 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Villa Juárez, Sonora, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1011 hPa | 34 % | 6 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 01:00
10:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severozápadný |
1011 hPa | 38 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
11:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1010 hPa | 40 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
12:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severozápadný |
1010 hPa | 41 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
13:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 41 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 05:00
14:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 40 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 34 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 10 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 17 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 34 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1010 hPa | 37 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 38 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 8 % | -1 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 37 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 12 % | 2 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1008 hPa | 21 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Villa Juárez, Sonora, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 27,1285; -109,8392
Časová zóna: America / Hermosillo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 13 770
Nadmorská výška: 12 m
Administratívna časť:
- Estado de Sonora, Hermosillo, Sonora
- Benito Juárez, Villa Juárez, Sonora
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Villa Juárez, Sonora, Mexiko. Predpoveď počasia Villa Juárez, Sonora.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Villa Juárez, Sonora dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Villa Juárez, Sonora
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:16 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 19:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 19:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 20:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:31 | 28.04.2026 03:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |