Počasie Red Millpond týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Red Millpond na tento a budúci týždeň.
Utorok 19. máj
24 / 21°C
| 13.1 mm | 17 km/h |
| 21 °C | 23 °C | 02:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 14:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 20:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 20:54
PO HODINÁCH
západ slnka 20:54
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Red Millpond, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 84 % | 18 °C | 99 % | 0% | 0% | 59% | 98% | |
| 08:00
14:00
| dažďové prehánky | 22 °C 24 °C |
4,3 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 80 % | 18 °C | 39 % | 0% | 1% | 21% | 21% | |
| 14:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 28 °C |
7,3 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 88 % | 21 °C | 68 % | 0% | 24% | 3% | 57% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
1,5 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 93 % | 20 °C | 100 % | 0% | 7% | 100% | 100% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1013 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 41% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severozápadný |
1018 hPa | 73 % | 8 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 36% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 55 % | 8 °C | 18 % | 0% | 10% | 0% | 7% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1020 hPa | 58 % | 5 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
Red Millpond, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,0204; -83,9470
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Red Millpond, Michigan, USA. Predpoveď počasia Red Millpond.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Red Millpond dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Red Millpond
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 20:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 14:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 21:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 22:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 22:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:25 | 20.05.2026 00:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |