Počasie Second Lake dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Second Lake na 10 dní.
Piatok 1. máj
9 / 3°C
| 0.0 mm | 19 km/h |
| 5 °C | 3 °C | 02:00 | |
| 3 °C | 1 °C | 08:00 | |
| 9 °C | 6 °C | 14:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 20:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 20:37
PO HODINÁCH
západ slnka 20:37
|
|
Predpoveď počasia Second Lake, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1019 hPa | 69 % | 0 °C | 100 % | 0% | 90% | 100% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 77 % | 0 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 49 % | -1 °C | 100 % | 0% | 100% | 85% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 53 % | 0 °C | 78 % | 0% | 40% | 70% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1021 hPa | 61 % | -2 °C | 96 % | 0% | 96% | 1% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1023 hPa | 72 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 8 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 44 % | -3 °C | 100 % | 0% | 100% | 94% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1020 hPa | 52 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Second Lake, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 41,8920; -84,6000
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Second Lake, Michigan, USA. Predpoveď počasia Second Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Second Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Second Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:35 | 14:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 21:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 21:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 22:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:58 | 01.05.2026 06:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |