Počasie Sherman Court Pond vikend
Predpoveď počasia pre mesto Sherman Court Pond na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
10 / 3°C
| 0.1 mm | 13 km/h |
| 4 °C | 1 °C | 02:00 | |
| 3 °C | 1 °C | 08:00 | |
| 10 °C | 7 °C | 14:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 20:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 20:39
PO HODINÁCH
západ slnka 20:39
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sherman Court Pond, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 72 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1021 hPa | 77 % | 0 °C | 100 % | 0% | 2% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 50 % | 0 °C | 95 % | 0% | 90% | 92% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1020 hPa | 58 % | 0 °C | 9 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1022 hPa | 65 % | -2 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 72 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 41 % | -2 °C | 84 % | 0% | 60% | 83% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 55 % | 0 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
Sherman Court Pond, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,2772; -84,9737
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sherman Court Pond, Michigan, USA. Predpoveď počasia Sherman Court Pond.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sherman Court Pond dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sherman Court Pond
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:36 | 14:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 21:11 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 21:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 22:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:01 | 01.05.2026 06:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |