Počasie Sodon Lake týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Sodon Lake na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
9 / 3°C
| 0.2 mm | 19 km/h |
| 7 °C | 5 °C | 02:00 | |
| 3 °C | 0 °C | 08:00 | |
| 9 °C | 6 °C | 14:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 20:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 20:32
PO HODINÁCH
západ slnka 20:32
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sodon Lake, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 71 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1015 hPa | 65 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,2 mm | 5.4 m/s19 km/h severozápadný |
1015 hPa | 49 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 88% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1016 hPa | 55 % | 0 °C | 93 % | 0% | 25% | 93% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 77 % | 0 °C | 93 % | 0% | 53% | 93% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1019 hPa | 71 % | -1 °C | 90 % | 0% | 90% | 38% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severozápadný |
1019 hPa | 46 % | -3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 7 °C 4 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 54 % | -1 °C | 100 % | 0% | 85% | 100% | 0% | |
Sodon Lake, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,5730; -83,2971
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sodon Lake, Michigan, USA. Predpoveď počasia Sodon Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sodon Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sodon Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 20:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 21:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 22:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 18:49 | 30.04.2026 05:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |