Počasie Southgate Mobile Park dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Southgate Mobile Park na 10 dní.
Sobota 23. máj
20 / 14°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 02:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 08:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 14:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 20:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 20:57
PO HODINÁCH
západ slnka 20:57
|
|
Predpoveď počasia Southgate Mobile Park, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 86 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 12 °C | 100 % | 0% | 1% | 84% | 99% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 66 % | 13 °C | 91 % | 0% | 28% | 86% | 5% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1014 hPa | 76 % | 14 °C | 64 % | 0% | 3% | 7% | 60% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 94 % | 12 °C | 21 % | 0% | 11% | 4% | 10% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 91 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 53 % | 13 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 66 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Southgate Mobile Park, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 41,8742; -84,0167
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Southgate Mobile Park, Michigan, USA. Predpoveď počasia Southgate Mobile Park.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Southgate Mobile Park dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Southgate Mobile Park
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 20:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 14:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 21:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 22:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:07 | 22:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:27 | 24.05.2026 02:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |