Počasie Spring Arbor pozajtra
Predpoveď počasia Spring Arbor 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie dážď, poludnie jasno, večer zamračené. Najvyššia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 5,8 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 8 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Spring Arbor, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 16 °C 14 °C |
4,6 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 52 % | 6 °C | 100 % | 0% | 11% | 29% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
1,2 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 90 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 10% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západný |
1010 hPa | 57 % | 10 °C | 7 % | 0% | 6% | 0% | 1% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1013 hPa | 70 % | 9 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 90 % | 7 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1015 hPa | 89 % | 7 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1014 hPa | 50 % | 5 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 56 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Spring Arbor, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,2050; -84,5527
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 2 881
Nadmorská výška: 306 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Spring Arbor, Michigan, USA. Predpoveď počasia Spring Arbor.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Spring Arbor dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Spring Arbor
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:37 | 20:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:35 | 13:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 21:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 21:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 22:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:44 | 28.04.2026 05:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |