Počasie Swan Creek Mobile Home Community pozajtra
| 17 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 15:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 21:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 20:30
PO HODINÁCH
západ slnka 20:30
Predpoveď počasia Swan Creek Mobile Home Community 28. apríl 2026
Cez deň ráno dážď až oblačno. Najvyššia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 4,4 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 10 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Swan Creek Mobile Home Community, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| silný dážď | 14 °C 14 °C |
5,7 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1009 hPa | 85 % | 11 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 100% | |
| 01:00
07:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
9,2 mm | 7.0 m/s25 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 92 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
| 02:00
08:00
| silný dážď | 14 °C 13 °C |
2,0 mm | 10.5 m/s38 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 94 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
| 03:00
09:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 91 % | 12 °C | 100 % | 0% | 41% | 35% | 100% | |
| 04:00
10:00
| silný dážď | 14 °C 14 °C |
1,3 mm | 6.8 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 92 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 50% | 100% | |
| 05:00
11:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
0,5 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 93 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 60% | 100% | |
| 06:00
12:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
0,4 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 95 % | 14 °C | 98 % | 0% | 98% | 49% | 3% | |
| 07:00
13:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 98 % | 15 °C | 94 % | 6% | 92% | 23% | 1% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 94 % | 15 °C | 96 % | 6% | 96% | 3% | 0% | |
| 09:00
15:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 87 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 79 % | 12 °C | 36 % | 0% | 36% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h západný |
1008 hPa | 68 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h západný |
1009 hPa | 66 % | 9 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h západný |
1009 hPa | 65 % | 9 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h západný |
1010 hPa | 63 % | 10 °C | 41 % | 0% | 41% | 0% | 0% | |
| 15:00
21:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h západný |
1011 hPa | 62 % | 9 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 16:00
22:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h západný |
1011 hPa | 63 % | 9 °C | 89 % | 0% | 89% | 0% | 0% | |
| 17:00
23:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 64 % | 9 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
| 18:00
00:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 66 % | 9 °C | 100 % | 0% | 97% | 0% | 100% | |
| 19:00
01:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 68 % | 8 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severozápadný |
1013 hPa | 73 % | 7 °C | 10 % | 0% | 7% | 0% | 3% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1013 hPa | 80 % | 7 °C | 69 % | 0% | 4% | 0% | 68% | |
| 22:00
04:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 85 % | 7 °C | 30 % | 0% | 5% | 0% | 26% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1015 hPa | 85 % | 7 °C | 97 % | 0% | 1% | 0% | 97% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 88 % | 6 °C | 27 % | 0% | 0% | 14% | 25% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1014 hPa | 89 % | 6 °C | 84 % | 0% | 0% | 75% | 35% | |
| 02:00
08:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1014 hPa | 89 % | 6 °C | 91 % | 0% | 5% | 35% | 86% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 90 % | 6 °C | 78 % | 0% | 23% | 59% | 60% | |
| 04:00
10:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1013 hPa | 91 % | 6 °C | 91 % | 0% | 62% | 32% | 68% | |
| 05:00
11:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 91 % | 6 °C | 99 % | 0% | 97% | 32% | 18% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 87 % | 6 °C | 73 % | 0% | 35% | 57% | 10% | |
| 07:00
13:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 84 % | 5 °C | 100 % | 0% | 11% | 100% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 81 % | 5 °C | 100 % | 0% | 51% | 96% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severný |
1012 hPa | 75 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 81% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 68 % | 4 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 0% | |
Swan Creek Mobile Home Community, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,1903; -83,5528
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Swan Creek Mobile Home Community, Michigan, USA. Predpoveď počasia Swan Creek Mobile Home Community.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Swan Creek Mobile Home Community dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Swan Creek Mobile Home Community
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 20:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 21:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 22:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:40 | 28.04.2026 04:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |