Počasie Teeple Lake dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Teeple Lake na 10 dní.
Sobota 23. máj
24 / 15°C
| 21.7 mm | 12 km/h |
| 15 °C | 17 °C | 02:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 14:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 20:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 20:58
PO HODINÁCH
západ slnka 20:58
|
|
Predpoveď počasia Teeple Lake, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
14,8 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1011 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
1,5 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 24 °C 26 °C |
5,4 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 70 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 8% | 16% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1010 hPa | 75 % | 16 °C | 42 % | 0% | 0% | 1% | 41% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 86 % | 11 °C | 80 % | 0% | 0% | 1% | 79% | |
| 08:00
14:00
| dažďové prehánky | 14 °C 14 °C |
1,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 83 % | 11 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 54 % | 10 °C | 41 % | 0% | 11% | 35% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 61 % | 10 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
Teeple Lake, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,6277; -83,5510
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Teeple Lake, Michigan, USA. Predpoveď počasia Teeple Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Teeple Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Teeple Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 20:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 21:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 22:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:00 | 23:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:24 | 24.05.2026 02:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |