Počasie Ten Mile Lake dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ten Mile Lake na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
18 / 13°C
| 0.6 mm | 8 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 02:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 08:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 14:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 20:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 20:59
PO HODINÁCH
západ slnka 20:59
|
|
Predpoveď počasia Ten Mile Lake, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 13 °C 14 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 11 °C | 75 % | 0% | 10% | 4% | 71% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 90 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1017 hPa | 77 % | 14 °C | 71 % | 0% | 71% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1017 hPa | 74 % | 13 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 96% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1015 hPa | 55 % | 13 °C | 99 % | 0% | 29% | 46% | 97% | |
| 20:00
02:00
| slabý dážď | 22 °C 23 °C |
0,9 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 68 % | 15 °C | 94 % | 0% | 16% | 13% | 93% | |
Ten Mile Lake, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,4592; -83,7115
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ten Mile Lake, Michigan, USA. Predpoveď počasia Ten Mile Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ten Mile Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ten Mile Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 20:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 21:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 22:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:00 | 23:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:25 | 24.05.2026 02:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |