Počasie Upper Long Lake pozajtra
| 17 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 15:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 21:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 20:30
PO HODINÁCH
západ slnka 20:30
Predpoveď počasia Upper Long Lake 28. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie polojasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 5,4 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 11 °C. Úhrn zrážok 1,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Upper Long Lake, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 54 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 01:00
07:00
| zamračené | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 51 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 100% | |
| 02:00
08:00
| silný dážď | 17 °C 15 °C |
2,6 mm | 6.9 m/s25 km/h južný |
1008 hPa | 53 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 78% | 100% | |
| 03:00
09:00
| silný dážď | 14 °C 13 °C |
1,1 mm | 7.4 m/s27 km/h južný |
1006 hPa | 80 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 53% | 100% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 8.9 m/s32 km/h južný |
1006 hPa | 88 % | 12 °C | 100 % | 0% | 12% | 9% | 100% | |
| 05:00
11:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h južný |
1006 hPa | 87 % | 12 °C | 100 % | 0% | 97% | 22% | 100% | |
| 06:00
12:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
0,5 mm | 7.0 m/s25 km/h južný |
1005 hPa | 87 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 30% | 100% | |
| 07:00
13:00
| slabý dážď | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 6.5 m/s23 km/h južný |
1005 hPa | 88 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 90% | 90% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
0,4 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 89 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 48% | 0% | |
| 09:00
15:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 18 °C |
0,1 mm | 5.3 m/s19 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 89 % | 15 °C | 75 % | 0% | 73% | 10% | 0% | |
| 10:00
16:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
0,3 mm | 5.6 m/s20 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 86 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 19% | 0% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 75 % | 14 °C | 48 % | 0% | 47% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 65 % | 12 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západný |
1008 hPa | 61 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h západný |
1008 hPa | 58 % | 11 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 15:00
21:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h západný |
1009 hPa | 59 % | 11 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 16:00
22:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západný |
1010 hPa | 59 % | 10 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 17:00
23:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 60 % | 10 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 18:00
00:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 62 % | 9 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 66 % | 8 °C | 56 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 70 % | 8 °C | 49 % | 0% | 3% | 0% | 46% | |
| 21:00
03:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 78 % | 8 °C | 18 % | 0% | 3% | 0% | 14% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 83 % | 8 °C | 54 % | 0% | 0% | 0% | 54% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 86 % | 8 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 87 % | 8 °C | 43 % | 0% | 6% | 3% | 38% | |
| 01:00
07:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 88 % | 7 °C | 89 % | 0% | 0% | 69% | 82% | |
| 02:00
08:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
1,2 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 88 % | 7 °C | 97 % | 0% | 0% | 57% | 96% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 8 °C 7 °C |
1,6 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 90 % | 6 °C | 100 % | 0% | 59% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,3 mm | 4.3 m/s15 km/h severný |
1012 hPa | 86 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 71 % | 4 °C | 65 % | 0% | 5% | 63% | 0% | |
Upper Long Lake, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,5952; -83,3197
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Upper Long Lake, Michigan, USA. Predpoveď počasia Upper Long Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Upper Long Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Upper Long Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 20:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 13:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 21:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 22:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:39 | 28.04.2026 04:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |