Počasie Williams Lake dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Williams Lake na 10 dní.
Pondelok 4. máj
17 / 6°C
| 5.7 mm | 11 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 02:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 08:00 | |
| 17 °C | 15 °C | 14:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 20:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 20:40
PO HODINÁCH
západ slnka 20:40
|
|
Predpoveď počasia Williams Lake, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 84 % | 3 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 73 % | 3 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 17 °C 15 °C |
1,4 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 42 % | 4 °C | 100 % | 0% | 5% | 99% | 99% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
4,3 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1009 hPa | 91 % | 10 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 100% | |
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 97 % | 8 °C | 100 % | 0% | 99% | 99% | 93% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1011 hPa | 89 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 46 % | 2 °C | 15 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
Williams Lake, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,1900; -84,4297
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Williams Lake, Michigan, USA. Predpoveď počasia Williams Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Williams Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Williams Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 20:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:34 | 14:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 21:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 21:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 22:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 23:10 | 04.05.2026 07:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |