Počasie Woodland Beach, Michigan dnes
| 9 °C | 7 °C | 09:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 15:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 21:00 |
východ slnka 06:35
západ slnka 20:26
PO HODINÁCH
západ slnka 20:26
Predpoveď počasia Woodland Beach, Michigan 26. apríl 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie zamračené, poludnie oblačno, večer jasno. Najvyššia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 7 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Woodland Beach, Michigan, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 84 % | 7 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 92 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 91 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 91 % | 5 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 90 % | 5 °C | 64 % | 0% | 10% | 0% | 60% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 86 % | 5 °C | 100 % | 0% | 87% | 0% | 96% | |
| 09:00
15:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 85 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 98% | |
| 10:00
16:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 84 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 42% | |
| 11:00
17:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 82 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 30% | |
| 12:00
18:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 77 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 14% | |
| 13:00
19:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 72 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 99% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1020 hPa | 70 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 18% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 74 % | 9 °C | 75 % | 0% | 54% | 0% | 33% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 76 % | 9 °C | 55 % | 0% | 9% | 0% | 50% | |
| 17:00
23:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 73 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
00:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 69 % | 8 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východný |
1019 hPa | 65 % | 8 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1020 hPa | 71 % | 8 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1020 hPa | 78 % | 8 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východný |
1021 hPa | 79 % | 7 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východný |
1021 hPa | 80 % | 7 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východný |
1020 hPa | 82 % | 7 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východný |
1020 hPa | 85 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východný |
1020 hPa | 85 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východný |
1020 hPa | 87 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1020 hPa | 89 % | 7 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1020 hPa | 90 % | 7 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 92 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 92 % | 8 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 87 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 79 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 74 % | 8 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 71 % | 8 °C | 59 % | 0% | 0% | 0% | 59% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 67 % | 8 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 13:00
19:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 64 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 63 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 62 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 62 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 63 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 69 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 19:00
01:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 72 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 95% | 100% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 74 % | 10 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 67 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 9.2 m/s33 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 66 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 9.8 m/s35 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 63 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Woodland Beach, Michigan, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 41,9401; -83,3133
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 2 049
Nadmorská výška: 176 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Woodland Beach, Michigan, Michigan, USA. Predpoveď počasia Woodland Beach, Michigan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Woodland Beach, Michigan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Woodland Beach, Michigan
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Woodland Beach, Michigan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 20:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 20:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 21:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 22:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:23 | 26.04.2026 04:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |