Počasie Edward Lake pozajtra
Predpoveď počasia Edward Lake 19. máj 2026
Cez deň jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 18 °C. V noci najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Edward Lake, Minnesota, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1023 hPa | 72 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1025 hPa | 84 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1025 hPa | 45 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 38 % | 2 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 53 % | 3 °C | 97 % | 0% | 0% | 96% | 10% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 12 °C 10 °C |
1,8 mm | 7.1 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 64 % | 5 °C | 75 % | 0% | 0% | 3% | 75% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 10.1 m/s36 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 42 % | 7 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h južný |
1005 hPa | 44 % | 10 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 0% | |
Edward Lake, Minnesota, USA - informácie
Štát: Minnesota, USAGPS súradnice: 45,0737; -93,4654
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Edward Lake, Minnesota, USA. Predpoveď počasia Edward Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Edward Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Edward Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 20:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:10 | 15:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:04 | 21:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:20 | 22:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:27 | 22:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 07:51 | 20.05.2026 00:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |