Počasie Sunfish Lake dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sunfish Lake na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
20 / 7°C
| 7.1 mm | 23 km/h |
| 7 °C | 6 °C | 01:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 20 °C | 18 °C | 19:00 |
východ slnka 05:36
západ slnka 20:42
PO HODINÁCH
západ slnka 20:42
|
|
Predpoveď počasia Sunfish Lake, Minnesota, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 75 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 76 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 19 °C 17 °C |
0,1 mm | 6.4 m/s23 km/h južný |
1018 hPa | 49 % | 8 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 20 °C 19 °C |
7,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 48 % | 8 °C | 96 % | 0% | 0% | 85% | 89% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
11,1 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 90 % | 11 °C | 88 % | 0% | 7% | 68% | 66% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 93 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 55 % | 11 °C | 8 % | 0% | 7% | 4% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 51 % | 9 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
Sunfish Lake, Minnesota, USA - informácie
Štát: Minnesota, USAGPS súradnice: 45,0812; -93,1550
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sunfish Lake, Minnesota, USA. Predpoveď počasia Sunfish Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sunfish Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sunfish Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:36 | 20:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 15:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:00 | 21:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:16 | 22:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:22 | 22:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:29 | 22.05.2026 01:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |