Počasie Sweeney Lake týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Sweeney Lake na tento a budúci týždeň.
Nedeľa 24. máj
23 / 12°C
| 0.6 mm | 18 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 06:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 07:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 19:00 |
východ slnka 05:35
západ slnka 20:45
PO HODINÁCH
západ slnka 20:45
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sweeney Lake, Minnesota, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1015 hPa | 81 % | 11 °C | 7 % | 0% | 6% | 2% | 0% | |
| 01:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1015 hPa | 82 % | 10 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 02:00
09:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 10 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 03:00
10:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1015 hPa | 83 % | 10 °C | 9 % | 0% | 3% | 8% | 0% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1015 hPa | 84 % | 10 °C | 47 % | 0% | 2% | 3% | 45% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1015 hPa | 84 % | 9 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 83 % | 9 °C | 59 % | 0% | 0% | 2% | 57% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 78 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,3 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 51 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 60 % | 14 °C | 46 % | 0% | 7% | 40% | 7% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 86 % | 14 °C | 25 % | 0% | 0% | 5% | 22% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1016 hPa | 87 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 27 °C |
1,8 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 66 % | 17 °C | 21 % | 0% | 1% | 14% | 7% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
2,1 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 81 % | 17 °C | 100 % | 0% | 43% | 28% | 100% | |
Sweeney Lake, Minnesota, USA - informácie
Štát: Minnesota, USAGPS súradnice: 44,9934; -93,3384
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sweeney Lake, Minnesota, USA. Predpoveď počasia Sweeney Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sweeney Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sweeney Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 20:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:10 | 15:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:58 | 21:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:14 | 22:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:18 | 23:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:02 | 24.05.2026 02:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |