Počasie Poplarville týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Poplarville na tento a budúci týždeň.
Piatok 22. máj
26 / 20°C
| 20.0 mm | 15 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 01:00 | |
| 20 °C | 24 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 19:51
PO HODINÁCH
západ slnka 19:51
Interaktívna mapa počasia Mississippi, USA
GPS: 30,8402; -89,5342
nadmorská výška: 99 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Poplarville, Mississippi, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
22 °C 26 °C |
6,1 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 21 °C | 60 % | 0% | 19% | 4% | 49% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 20 °C 24 °C |
1,9 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 20 °C | 99 % | 0% | 53% | 1% | 98% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 26 °C 29 °C |
8,2 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1015 hPa | 75 % | 21 °C | 100 % | 0% | 38% | 22% | 100% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
3,8 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 99 % | 0% | 41% | 7% | 99% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 21 °C 25 °C |
8,6 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 96 % | 0% | 14% | 14% | 94% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 21 °C 25 °C |
6,4 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 96% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,4 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1016 hPa | 79 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1013 hPa | 77 % | 21 °C | 82 % | 0% | 3% | 0% | 81% | |
Poplarville, Mississippi, USA - informácie
Štát: Mississippi, USAGPS súradnice: 30,8402; -89,5342
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 2 985
Nadmorská výška: 99 m
Administratívna časť:
- Mississippi, Jackson
- Pearl River County, Poplarville
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Poplarville, Mississippi, USA. Predpoveď počasia Poplarville.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Poplarville dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Poplarville
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:54 | 13:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 20:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 20:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 21:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:59 | 23.05.2026 01:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |