Počasie Middle Brook Ridge týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Middle Brook Ridge na tento a budúci týždeň.
Pondelok 27. apríl
10 / 2°C
| 0.6 mm | 11 km/h |
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 46,2001; -66,9822
nadmorská výška: 320 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Middle Brook Ridge, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 85% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 91% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 62 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1016 hPa | 76 % | 1 °C | 54 % | 0% | 7% | 51% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1017 hPa | 73 % | 0 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
Middle Brook Ridge, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 46,2001; -66,9822
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Middle Brook Ridge, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Middle Brook Ridge.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Middle Brook Ridge dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Middle Brook Ridge
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 20:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 14:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 21:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 21:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 22:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:19 | 27.04.2026 04:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |