Počasie Middlesex dnes
Predpoveď počasia Middlesex 26. apríl 2026
Cez deň zamračené. Najvyššia teplota 6 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 0 °C.Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 45,9659; -65,0177
nadmorská výška: 86 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Middlesex, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1015 hPa | 91 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 81% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 85 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 51% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,1 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 77 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 10% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 86 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 93 % | 0 °C | 69 % | 0% | 57% | 7% | 21% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 73 % | 0 °C | 100 % | 0% | 58% | 4% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 55 % | 1 °C | 94 % | 0% | 58% | 0% | 87% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 72 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 14% | 100% | |
Middlesex, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 45,9659; -65,0177
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Middlesex, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Middlesex.
Middlesex - počasie v okolí - väčšie mestá
Middlesex - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Middlesex dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Middlesex
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Middlesex
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 20:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:17 | 14:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 20:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 22:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:58 | 26.04.2026 04:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |