Počasie Mohannes zajtra
Predpoveď počasia Mohannes 27. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie sa zamračené. Najvyššia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 3 °C.Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 45,1559; -67,3482
nadmorská výška: 74 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Mohannes, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1024 hPa | 93 % | 2 °C | 7 % | 0% | 6% | 2% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 79 % | 3 °C | 100 % | 0% | 31% | 100% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1025 hPa | 51 % | 3 °C | 100 % | 0% | 93% | 100% | 1% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1025 hPa | 74 % | 3 °C | 96 % | 0% | 46% | 95% | 4% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1026 hPa | 86 % | 3 °C | 64 % | 0% | 4% | 64% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1026 hPa | 74 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1024 hPa | 49 % | 3 °C | 92 % | 0% | 73% | 91% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 69 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Mohannes, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 45,1559; -67,3482
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mohannes, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Mohannes.
Mohannes - počasie v okolí - väčšie mestá
Mohannes - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mohannes dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mohannes
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 20:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:26 | 14:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 21:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 21:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 22:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:22 | 27.04.2026 04:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |