Počasie Moncton týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Moncton na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
13 / 8°C
| 7.2 mm | 19 km/h |
| 4 °C | 1 °C | 03:00 | |
| 7 °C | 6 °C | 09:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 15:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 21:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 20:25
PO HODINÁCH
západ slnka 20:25
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 46,0945; -64,7965
nadmorská výška: 14 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Moncton, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1019 hPa | 89 % | 2 °C | 100 % | 0% | 20% | 0% | 100% | |
| 09:00
14:00
| slabý dážď | 7 °C 5 °C |
0,6 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1017 hPa | 81 % | 4 °C | 100 % | 0% | 70% | 100% | 100% | |
| 15:00
20:00
| dážď | 13 °C 11 °C |
2,8 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 69 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 21:00
02:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
3,8 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 93 % | 9 °C | 99 % | 0% | 99% | 60% | 21% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
6,5 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 100% | |
| 09:00
14:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
1,2 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1009 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 88% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 79 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 85% | 100% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 10 °C 10 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 97 % | 9 °C | 32 % | 0% | 3% | 24% | 6% | |
Moncton, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 46,0945; -64,7965
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 108 620
Nadmorská výška: 14 m
Administratívna časť:
- New Brunswick, Fredericton
- Westmorland County, Moncton
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Moncton, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Moncton.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Moncton dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | -8,7 °C | -13,9 °C | -3,7 °C | |
| február | -8,1 °C | -13,4 °C | -3,0 °C | |
| marec | -3,0 °C | -7,9 °C | 1,7 °C | |
| apríl | 2,9 °C | -2,0 °C | 7,7 °C | |
| máj | 9,6 °C | 3,6 °C | 15,6 °C | |
| jún | 15,0 °C | 8,8 °C | 21,2 °C | |
| júl | 18,5 °C | 12,5 °C | 24,4 °C | |
| august | 17,7 °C | 11,7 °C | 23,6 °C | |
| september | 12,8 °C | 7,0 °C | 18,7 °C | |
| október | 7,4 °C | 2,1 °C | 12,7 °C | |
| november | 1,6 °C | -2,7 °C | 5,9 °C | |
| december | -5,7 °C | -10,5 °C | -1,0 °C |
Astronomické informácie Moncton
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 20:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:16 | 14:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 20:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 21:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:09 | 22:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:29 | 29.04.2026 04:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |