Počasie Mount View dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Mount View na 10 dní.
Piatok 1. máj
13 / 1°C
| 1.3 mm | 22 km/h |
| 1 °C | -1 °C | 03:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 09:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 21:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 20:25
PO HODINÁCH
západ slnka 20:25
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 45,9514; -64,3845
nadmorská výška: 44 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Mount View, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 0 °C | 96 % | 0% | 82% | 0% | 83% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 74 % | 2 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 34% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,1 mm | 6.0 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 52 % | 3 °C | 66 % | 0% | 66% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| dážď | 6 °C 3 °C |
1,2 mm | 5.8 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 81 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
2,1 mm | 5.2 m/s19 km/h východný |
1006 hPa | 98 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 86% | |
| 09:00
14:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
1,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1005 hPa | 98 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 73% | |
| 15:00
20:00
| slabý dážď | 10 °C 8 °C |
0,7 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 72 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 17% | 100% | |
| 21:00
02:00
| slabý dážď | 7 °C 6 °C |
0,8 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1004 hPa | 90 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 0% | |
Mount View, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 45,9514; -64,3845
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mount View, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Mount View.
Mount View - počasie v okolí - väčšie mestá
Mount View - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mount View dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mount View
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 20:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:14 | 14:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:03 | 22:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:44 | 01.05.2026 05:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |