Počasie New Line Road dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto New Line Road na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
12 / 2°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 1 °C | -2 °C | 03:00 | |
| 4 °C | 2 °C | 09:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 21:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 20:28
PO HODINÁCH
západ slnka 20:28
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 45,6729; -65,4893
nadmorská výška: 102 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia New Line Road, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 84 % | -1 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 75 % | 0 °C | 72 % | 0% | 62% | 0% | 28% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 50 % | 1 °C | 43 % | 0% | 8% | 0% | 36% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 67 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 87 % | 0 °C | 100 % | 0% | 53% | 74% | 100% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 80 % | 0 °C | 100 % | 0% | 96% | 96% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 54 % | 0 °C | 100 % | 0% | 61% | 96% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1014 hPa | 76 % | 1 °C | 97 % | 0% | 8% | 2% | 97% | |
New Line Road, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 45,6729; -65,4893
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie New Line Road, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia New Line Road.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre New Line Road dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie New Line Road
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 20:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:19 | 14:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 21:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 22:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 18:40 | 30.04.2026 05:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |