Počasie New Maryland dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto New Maryland na 10 dní.
Piatok 1. máj
9 / 7°C
| 14.8 mm | 23 km/h |
| 7 °C | 4 °C | 03:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 09:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 15:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 21:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 20:34
PO HODINÁCH
západ slnka 20:34
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 45,8966; -66,6823
nadmorská výška: 67 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia New Maryland, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,1 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1011 hPa | 83 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 99% | |
| 09:00
14:00
| silný dážď | 8 °C 6 °C |
8,5 mm | 5.2 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 84 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 18% | 89% | |
| 15:00
20:00
| silný dážď | 9 °C 7 °C |
5,1 mm | 6.3 m/s23 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 21:00
02:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
1,1 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1003 hPa | 97 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,5 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 96 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 81% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,2 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 85 % | 4 °C | 100 % | 0% | 97% | 1% | 99% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 58 % | 2 °C | 89 % | 0% | 49% | 83% | 7% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 72 % | 3 °C | 89 % | 0% | 7% | 88% | 0% | |
New Maryland, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 45,8966; -66,6823
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie New Maryland, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia New Maryland.
New Maryland - počasie v okolí - väčšie mestá
New Maryland - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre New Maryland dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie New Maryland
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 20:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 14:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 21:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 21:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 22:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:53 | 01.05.2026 05:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |