Počasie Oak Hill dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Oak Hill na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
16 / 11°C
| 0.0 mm | 23 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 03:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 09:00 | |
| 15 °C | 12 °C | 15:00 | |
| 11 °C | 8 °C | 21:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 20:59
PO HODINÁCH
západ slnka 20:59
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 45,3348; -67,3349
nadmorská výška: 158 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Oak Hill, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západný |
1004 hPa | 93 % | 15 °C | 47 % | 0% | 0% | 0% | 47% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 47 % | 3 °C | 44 % | 0% | 6% | 0% | 41% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severozápadný |
1012 hPa | 36 % | 0 °C | 26 % | 0% | 2% | 10% | 23% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1017 hPa | 41 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 60 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1025 hPa | 43 % | -3 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1024 hPa | 43 % | 1 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1024 hPa | 64 % | 3 °C | 93 % | 0% | 0% | 18% | 93% | |
Oak Hill, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 45,3348; -67,3349
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Oak Hill, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Oak Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Oak Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Oak Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 20:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 15:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 21:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:32 | 22:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:37 | 23:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:39 | 22.05.2026 01:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |