Počasie Pointe de Forgeron dnes
| 8 °C | 6 °C | 17:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 19:00 | |
| 4 °C | 2 °C | 21:00 | |
| 3 °C | 0 °C | 23:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 20:22
PO HODINÁCH
západ slnka 20:22
Predpoveď počasia Pointe de Forgeron 26. apríl 2026
Popoludní jasno, večer spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 9 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 3 °C.Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 46,7168; -64,8487
nadmorská výška: 8 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pointe de Forgeron, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 13:00
18:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 62 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
19:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 62 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 65 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
21:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 66 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
22:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 63 % | 1 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 1% | |
| 18:00
23:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 62 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
00:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 67 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
01:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1021 hPa | 73 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východný |
1022 hPa | 76 % | 0 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 22:00
03:00
| polojasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 76 % | 0 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 23:00
04:00
| oblačno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 81 % | 0 °C | 65 % | 0% | 0% | 1% | 64% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| oblačno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 84 % | 0 °C | 70 % | 0% | 0% | 0% | 70% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 85 % | 0 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 86 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 88 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| jasno | 0 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1025 hPa | 91 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | 0 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1025 hPa | 92 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | 0 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1025 hPa | 92 % | -1 °C | 3 % | 3% | 3% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 91 % | 0 °C | 3 % | 3% | 3% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 87 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1027 hPa | 79 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1027 hPa | 71 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1028 hPa | 63 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
17:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1028 hPa | 55 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
18:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1028 hPa | 49 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
19:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1027 hPa | 46 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1027 hPa | 51 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
21:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1027 hPa | 56 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
22:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1027 hPa | 60 % | 1 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 18:00
23:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1027 hPa | 64 % | 2 °C | 45 % | 0% | 0% | 4% | 44% | |
| 19:00
00:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1027 hPa | 70 % | 2 °C | 32 % | 0% | 0% | 10% | 32% | |
| 20:00
01:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1027 hPa | 75 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1027 hPa | 73 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
03:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1028 hPa | 78 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
04:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1027 hPa | 76 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Pointe de Forgeron, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 46,7168; -64,8487
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pointe de Forgeron, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Pointe de Forgeron.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pointe de Forgeron dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Pointe de Forgeron
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Pointe de Forgeron
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 20:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:17 | 14:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 20:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 22:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:56 | 26.04.2026 04:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |