Počasie Saint-Antoine týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Saint-Antoine na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
8 / 3°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 3 °C | 0 °C | 03:00 | |
| 5 °C | 2 °C | 09:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 15:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 21:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:25
PO HODINÁCH
západ slnka 20:25
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 46,3629; -64,7499
nadmorská výška: 58 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saint-Antoine, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 67 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 71 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1021 hPa | 65 % | 1 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 68 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 84 % | 0 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 74 % | 0 °C | 54 % | 0% | 54% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 67 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 2 °C | 100 % | 0% | 15% | 0% | 100% | |
Saint-Antoine, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 46,3629; -64,7499
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Antoine, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Saint-Antoine.
Saint-Antoine - počasie v okolí - väčšie mestá
Saint-Antoine - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Antoine dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Antoine
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:16 | 14:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:07 | 22:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:29 | 29.04.2026 04:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |