Počasie Upper Dorchester dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Upper Dorchester na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
16 / 6°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 03:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 09:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 15:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 21:00 |
východ slnka 05:36
západ slnka 20:53
PO HODINÁCH
západ slnka 20:53
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 45,9418; -64,5293
nadmorská výška: 8 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Upper Dorchester, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1030 hPa | 83 % | 3 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1030 hPa | 55 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 16% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 46 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1026 hPa | 74 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| dážď | 9 °C 7 °C |
2,1 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 68 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 09:00
14:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
2,2 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1021 hPa | 83 % | 4 °C | 100 % | 0% | 4% | 100% | 5% | |
| 15:00
20:00
| silný dážď | 8 °C 6 °C |
7,7 mm | 5.6 m/s20 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 46% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 95 % | 5 °C | 100 % | 0% | 7% | 100% | 0% | |
Upper Dorchester, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 45,9418; -64,5293
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Upper Dorchester, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Upper Dorchester.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Upper Dorchester dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Upper Dorchester
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:36 | 20:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:14 | 15:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:59 | 21:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:13 | 22:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:14 | 23:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:00 | 24.05.2026 02:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |