Počasie Upper Point de Bute týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Upper Point de Bute na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
15 / 0°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 0 °C | -2 °C | 03:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 09:00 | |
| 15 °C | 13 °C | 15:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 21:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 20:22
PO HODINÁCH
západ slnka 20:22
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 45,9218; -64,2229
nadmorská výška: 30 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Upper Point de Bute, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1025 hPa | 92 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 72 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 48 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 58 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 88 % | -1 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 71 % | 0 °C | 32 % | 0% | 29% | 0% | 5% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 52 % | 2 °C | 100 % | 0% | 6% | 0% | 100% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 67 % | 0 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
Upper Point de Bute, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 45,9218; -64,2229
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Upper Point de Bute, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Upper Point de Bute.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Upper Point de Bute dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Upper Point de Bute
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 20:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:14 | 14:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 20:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 22:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:27 | 29.04.2026 04:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |