Počasie Woodstock, New Brunswick zajtra
Predpoveď počasia Woodstock, New Brunswick 27. apríl 2026
Cez deň zamračené. Najvyššia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 2 °C.Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 46,1580; -67,5838
nadmorská výška: 60 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Woodstock, New Brunswick, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1024 hPa | 91 % | 2 °C | 100 % | 0% | 37% | 100% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1025 hPa | 76 % | 4 °C | 92 % | 0% | 30% | 92% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1025 hPa | 49 % | 3 °C | 100 % | 0% | 61% | 80% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 71 % | 4 °C | 90 % | 0% | 17% | 90% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1025 hPa | 92 % | 2 °C | 46 % | 0% | 8% | 43% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1025 hPa | 79 % | 4 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1022 hPa | 41 % | 2 °C | 99 % | 0% | 4% | 99% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1021 hPa | 61 % | 2 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
Woodstock, New Brunswick, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 46,1580; -67,5838
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Woodstock, New Brunswick, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Woodstock, New Brunswick.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Woodstock, New Brunswick dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Woodstock, New Brunswick
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 20:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 21:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 21:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 22:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:22 | 27.04.2026 04:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |