Počasie Kingston dnes
| 17 °C | 18 °C | 20:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 21:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 22:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 23:00 |
východ slnka 05:17
západ slnka 20:04
PO HODINÁCH
západ slnka 20:04
Predpoveď počasia Kingston 18. máj 2026
Večer jasno. Najvyššia teplota 20 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 16 °C.Interaktívna mapa počasia New Hampshire, USA
GPS: 42,9365; -71,0534
nadmorská výška: 43 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kingston, New Hampshire, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 18:00
00:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1019 hPa | 59 % | 11 °C | 19 % | 0% | 0% | 2% | 17% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 68 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 72 % | 12 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 77 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 79 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 79 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 76 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 75 % | 15 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 02:00
08:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 76 % | 15 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 03:00
09:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 77 % | 16 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 78 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 79 % | 16 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 06:00
12:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 78 % | 16 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 07:00
13:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 70 % | 16 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 61 % | 17 °C | 74 % | 0% | 0% | 0% | 74% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 53 % | 17 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
| 10:00
16:00
| polojasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 45 % | 17 °C | 35 % | 0% | 0% | 2% | 33% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 38 % | 16 °C | 69 % | 0% | 0% | 51% | 37% | |
| 12:00
18:00
| zamračené | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 35 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 55% | |
| 13:00
19:00
| oblačno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 40 % | 16 °C | 75 % | 0% | 0% | 36% | 60% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 32 % | 14 °C | 50 % | 0% | 0% | 7% | 46% | |
| 15:00
21:00
| dažďové prehánky | 34 °C 34 °C |
0,4 mm | 7.7 m/s28 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 30 % | 14 °C | 52 % | 0% | 0% | 22% | 39% | |
| 16:00
22:00
| polojasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h západný |
1013 hPa | 37 % | 15 °C | 32 % | 0% | 0% | 20% | 15% | |
| 17:00
23:00
| polojasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 36 % | 15 °C | 24 % | 0% | 0% | 8% | 16% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 40 % | 16 °C | 39 % | 0% | 0% | 11% | 31% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1013 hPa | 47 % | 17 °C | 43 % | 0% | 0% | 6% | 39% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 51 % | 17 °C | 25 % | 0% | 0% | 12% | 14% | |
| 21:00
03:00
| polojasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 51 % | 16 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 57 % | 16 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 65 % | 17 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
Kingston, New Hampshire, USA - informácie
Štát: New Hampshire, USAGPS súradnice: 42,9365; -71,0534
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 6 225
Nadmorská výška: 43 m
Administratívna časť:
- New Hampshire, Concord
- Rockingham County, Rockingham
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kingston, New Hampshire, USA. Predpoveď počasia Kingston.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kingston dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Kingston
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Kingston
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:17 | 20:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 14:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:44 | 20:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:03 | 21:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:16 | 22:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 06:18 | 18.05.2026 22:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |