Počasie Adams Lake zajtra
Predpoveď počasia Adams Lake 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie jasno, večer spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 17 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 5 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Adams Lake, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 82 % | 3 °C | 92 % | 0% | 20% | 91% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1025 hPa | 70 % | 4 °C | 93 % | 0% | 60% | 68% | 69% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 43 % | 3 °C | 4 % | 0% | 2% | 2% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 55 % | 2 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 82 % | 3 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 8 °C 7 °C |
0,8 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1023 hPa | 83 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 12 °C 10 °C |
6,1 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 67 % | 5 °C | 100 % | 0% | 29% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
4,3 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 96 % | 8 °C | 100 % | 0% | 59% | 100% | 100% | |
Adams Lake, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,9218; -74,2668
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Adams Lake, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Adams Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Adams Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Adams Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:54 | 13:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 20:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 20:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:16 | 21:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:55 | 27.04.2026 04:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |