Počasie Point No Point pozajtra
| 12 °C | 11 °C | 09:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 15 °C | 15:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 21:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 19:49
PO HODINÁCH
západ slnka 19:49
Predpoveď počasia Point No Point 28. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie slabý dážď, večer spočiatku slabý dážď, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 8 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Point No Point, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1024 hPa | 77 % | 5 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1024 hPa | 76 % | 4 °C | 38 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 76 % | 4 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 77 % | 4 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 76 % | 3 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 76 % | 3 °C | 73 % | 0% | 0% | 0% | 73% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1023 hPa | 76 % | 3 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 76 % | 4 °C | 76 % | 0% | 0% | 0% | 76% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 71 % | 5 °C | 63 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západný |
1022 hPa | 60 % | 5 °C | 61 % | 0% | 0% | 0% | 61% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 53 % | 5 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1021 hPa | 49 % | 5 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 46 % | 6 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 13:00
19:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1020 hPa | 45 % | 6 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1019 hPa | 42 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 44 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 50 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 4% | 100% | |
| 17:00
23:00
| dážď | 14 °C 12 °C |
0,3 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 58 % | 6 °C | 100 % | 0% | 2% | 81% | 100% | |
| 18:00
00:00
| slabý dážď | 13 °C 12 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 66 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 74% | 100% | |
| 19:00
01:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,2 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 72 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 77 % | 7 °C | 95 % | 0% | 0% | 87% | 55% | |
| 21:00
03:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 78 % | 7 °C | 97 % | 0% | 0% | 97% | 0% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 79 % | 7 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1018 hPa | 80 % | 6 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 79 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1017 hPa | 79 % | 5 °C | 5 % | 0% | 2% | 4% | 0% | |
| 02:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 82 % | 5 °C | 90 % | 0% | 25% | 90% | 0% | |
| 03:00
09:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 83 % | 6 °C | 100 % | 0% | 83% | 100% | 0% | |
| 04:00
10:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 6 °C | 32 % | 0% | 32% | 4% | 0% | |
| 05:00
11:00
| polojasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 86 % | 6 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 88 % | 6 °C | 98 % | 0% | 98% | 10% | 0% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 86 % | 6 °C | 78 % | 0% | 78% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1016 hPa | 78 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
7,6 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 91 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 100% | |
Point No Point, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,7376; -74,1193
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Point No Point, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Point No Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Point No Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Point No Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:53 | 13:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 20:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 20:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 21:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:01 | 28.04.2026 04:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |