Počasie Runnemede dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Runnemede na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
21 / 14°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 21 °C | 24 °C | 02:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 08:00 | |
| 17 °C | 15 °C | 14:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 20:00 |
východ slnka 05:40
západ slnka 20:14
PO HODINÁCH
západ slnka 20:14
|
|
Predpoveď počasia Runnemede, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 94 % | 19 °C | 73 % | 0% | 9% | 15% | 67% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1019 hPa | 57 % | 6 °C | 99 % | 0% | 5% | 71% | 97% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 43 % | 4 °C | 98 % | 0% | 0% | 93% | 95% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1020 hPa | 55 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 100% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 68 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 63 % | 6 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 44 % | 6 °C | 99 % | 0% | 41% | 0% | 98% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1023 hPa | 54 % | 5 °C | 79 % | 0% | 0% | 61% | 50% | |
Runnemede, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 39,8523; -75,0680
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 8 381
Nadmorská výška: 37 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Runnemede, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Runnemede.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Runnemede dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Runnemede
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 20:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:56 | 14:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:08 | 20:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 21:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:47 | 22:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:29 | 22.05.2026 01:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |