Počasie Teaneck, New Jersey týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Teaneck, New Jersey na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
16 / 11°C
| 0.1 mm | 6 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 02:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 08:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 14:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 20:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:50
PO HODINÁCH
západ slnka 19:50
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Teaneck, New Jersey, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1016 hPa | 89 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1017 hPa | 87 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 72 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1014 hPa | 86 % | 11 °C | 46 % | 0% | 43% | 0% | 6% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 69% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 94 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 62% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1012 hPa | 68 % | 12 °C | 99 % | 0% | 99% | 7% | 1% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,4 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 82 % | 13 °C | 98 % | 0% | 44% | 70% | 93% | |
Teaneck, New Jersey, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,8976; -74,0160
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 40 078
Nadmorská výška: 42 m
Administratívna časť:
- New Jersey, Trenton
- Bergen County, Hackensack
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Teaneck, New Jersey, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Teaneck, New Jersey.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Teaneck, New Jersey dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Teaneck, New Jersey
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:53 | 13:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 20:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 20:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 21:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:04 | 29.04.2026 04:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |