Počasie Wayne, New Jersey pozajtra
Predpoveď počasia Wayne, New Jersey 28. apríl 2026
Cez deň oblačno, dopoludnie slabý dážď, poludnie spočiatku slabý dážď, neskoršie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 12 °C. Úhrn zrážok 11,2 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 8 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Wayne, New Jersey, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 82 % | 3 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 8 °C 7 °C |
0,8 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1023 hPa | 83 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 12 °C 10 °C |
6,1 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 67 % | 5 °C | 100 % | 0% | 29% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
4,3 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 96 % | 8 °C | 100 % | 0% | 59% | 100% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 52% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
1,8 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,6 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 89 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1018 hPa | 91 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 81% | |
Wayne, New Jersey, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,9254; -74,2765
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 57 915
Nadmorská výška: 56 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Wayne, New Jersey, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Wayne, New Jersey.
Wayne, New Jersey - počasie v okolí - väčšie mestá
Wayne, New Jersey - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Wayne, New Jersey dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Wayne, New Jersey
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:54 | 13:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 20:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 20:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 21:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:01 | 28.04.2026 04:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |