Počasie West New York vikend
Predpoveď počasia pre mesto West New York na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
13 / 4°C
| 0.0 mm | 25 km/h |
| 9 °C | 6 °C | 02:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 08:00 | |
| 13 °C | 10 °C | 14:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 20:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 19:52
PO HODINÁCH
západ slnka 19:52
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia West New York, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 58 % | 0 °C | 5 % | 0% | 3% | 2% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 53 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 13 °C 9 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 37 % | 0 °C | 69 % | 0% | 0% | 69% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severozápadný |
1010 hPa | 50 % | -1 °C | 33 % | 0% | 32% | 5% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1011 hPa | 57 % | -2 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 60 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 40 % | -1 °C | 100 % | 0% | 19% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1013 hPa | 51 % | 0 °C | 85 % | 0% | 0% | 85% | 0% | |
West New York, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,7879; -74,0143
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 53 366
Nadmorská výška: 56 m
Administratívna časť:
- New Jersey, Trenton
- Hudson County, Jersey City
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie West New York, New Jersey, USA. Predpoveď počasia West New York.
West New York - počasie v okolí - väčšie mestá
West New York - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre West New York dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie West New York
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:53 | 13:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 20:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 20:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:09 | 21:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:12 | 01.05.2026 05:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |