Počasie Windsor Park, New Jersey dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Windsor Park, New Jersey na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
19 / 14°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 19 °C | 21 °C | 02:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 08:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 14:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 20:00 |
východ slnka 05:39
západ slnka 20:14
PO HODINÁCH
západ slnka 20:14
|
|
Predpoveď počasia Windsor Park, New Jersey, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1015 hPa | 84 % | 16 °C | 93 % | 0% | 12% | 10% | 93% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 58 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1021 hPa | 44 % | 3 °C | 96 % | 0% | 0% | 93% | 94% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1021 hPa | 56 % | 7 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 74 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 70 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1022 hPa | 52 % | 6 °C | 98 % | 0% | 0% | 76% | 93% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1021 hPa | 65 % | 7 °C | 100 % | 0% | 96% | 94% | 0% | |
Windsor Park, New Jersey, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 39,9285; -75,0088
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Windsor Park, New Jersey, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Windsor Park, New Jersey.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Windsor Park, New Jersey dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Windsor Park, New Jersey
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 20:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:56 | 14:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:07 | 20:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 21:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:46 | 22:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:29 | 22.05.2026 01:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |