Počasie Yardville dnes
Predpoveď počasia Yardville 26. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie sa zamračené, večer spočiatku zamračené, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 1,2 mm. V noci najnižšia teplota 5 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Yardville, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
1,2 mm | 6.6 m/s24 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 92 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 89% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 61 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 73 % | 5 °C | 10 % | 0% | 0% | 2% | 7% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severný |
1021 hPa | 88 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 85 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 47 % | 5 °C | 97 % | 0% | 43% | 96% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 62 % | 4 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
Yardville, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,1812; -74,6643
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 7 186
Nadmorská výška: 22 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Yardville, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Yardville.
Yardville - počasie v okolí - väčšie mestá
Yardville - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Yardville dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Yardville
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Yardville
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 19:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:56 | 13:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 20:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 20:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:23 | 21:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:50 | 26.04.2026 03:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |