Počasie Zarephath dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Zarephath na 10 dní.
Piatok 22. máj
19 / 12°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 12 °C | 10 °C | 02:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 08:00 | |
| 19 °C | 17 °C | 14:00 | |
| 15 °C | 13 °C | 20:00 |
východ slnka 05:35
západ slnka 20:15
PO HODINÁCH
západ slnka 20:15
|
|
Predpoveď počasia Zarephath, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 64 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 55 % | 4 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 32 % | 2 °C | 75 % | 0% | 3% | 0% | 75% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 49 % | 4 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1024 hPa | 81 % | 8 °C | 58 % | 0% | 0% | 10% | 53% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1024 hPa | 65 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 7% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 43 % | 8 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 56 % | 8 °C | 93 % | 0% | 7% | 7% | 91% | |
Zarephath, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,5365; -74,5746
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 37
Nadmorská výška: 12 m
Administratívna časť:
- New Jersey, Trenton
- Somerset County, Somerville
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Zarephath, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Zarephath.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Zarephath dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Zarephath
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 20:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:54 | 14:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:03 | 20:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:24 | 21:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:39 | 22:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:39 | 23.05.2026 01:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |