Počasie Bloomingburg dnes
| 20 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 21:00 |
východ slnka 05:35
západ slnka 20:13
PO HODINÁCH
západ slnka 20:13
Predpoveď počasia Bloomingburg 18. máj 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bloomingburg, New York, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 90 % | 15 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 90 % | 15 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 02:00
08:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 91 % | 14 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 90 % | 14 °C | 54 % | 0% | 0% | 0% | 54% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1022 hPa | 93 % | 14 °C | 70 % | 0% | 8% | 12% | 65% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 92 % | 13 °C | 61 % | 0% | 10% | 23% | 48% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 91 % | 13 °C | 69 % | 0% | 5% | 3% | 67% | |
| 07:00
13:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 84 % | 14 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1024 hPa | 75 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1024 hPa | 68 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 63 % | 13 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 11:00
17:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 58 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 52 % | 14 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 46 % | 14 °C | 13 % | 0% | 0% | 2% | 10% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1020 hPa | 42 % | 15 °C | 44 % | 0% | 2% | 9% | 38% | |
| 15:00
21:00
| polojasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 42 % | 15 °C | 27 % | 0% | 7% | 8% | 17% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 42 % | 15 °C | 38 % | 0% | 2% | 4% | 33% | |
| 17:00
23:00
| polojasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 44 % | 16 °C | 32 % | 0% | 1% | 9% | 25% | |
| 18:00
00:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1019 hPa | 50 % | 17 °C | 8 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 19:00
01:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 60 % | 19 °C | 15 % | 0% | 0% | 10% | 6% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 69 % | 18 °C | 15 % | 0% | 0% | 13% | 2% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 72 % | 17 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 77 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 81 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 83 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 81 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 80 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 80 % | 15 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 04:00
10:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 83 % | 16 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 86 % | 16 °C | 84 % | 0% | 0% | 0% | 84% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 88 % | 16 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 82 % | 17 °C | 77 % | 0% | 0% | 0% | 77% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 76 % | 18 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 09:00
15:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 67 % | 18 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 10:00
16:00
| polojasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 59 % | 18 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 11:00
17:00
| polojasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 53 % | 18 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 46 % | 18 °C | 52 % | 0% | 0% | 1% | 51% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 40 % | 16 °C | 32 % | 0% | 2% | 1% | 29% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 39 % | 16 °C | 26 % | 0% | 0% | 8% | 19% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 70 % | 19 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
Bloomingburg, New York, USA - informácie
Štát: New York, USAGPS súradnice: 41,5543; -74,4396
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 411
Nadmorská výška: 162 m
Administratívna časť:
- New York, Albany
- Sullivan County, Monticello
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bloomingburg, New York, USA. Predpoveď počasia Bloomingburg.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bloomingburg dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Bloomingburg
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Bloomingburg
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 20:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:54 | 14:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:02 | 20:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:23 | 21:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:38 | 22:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 06:39 | 18.05.2026 23:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |