Počasie Hartsdale dnes
Predpoveď počasia Hartsdale 17. máj 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hartsdale, New York, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 44 % | 9 °C | 96 % | 0% | 1% | 74% | 82% | |
| 01:00
07:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 47 % | 9 °C | 93 % | 0% | 1% | 85% | 52% | |
| 02:00
08:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 50 % | 10 °C | 32 % | 0% | 2% | 18% | 14% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1014 hPa | 57 % | 10 °C | 48 % | 0% | 7% | 1% | 43% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 64 % | 12 °C | 3 % | 0% | 1% | 0% | 2% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 73 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1015 hPa | 79 % | 13 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1016 hPa | 76 % | 14 °C | 49 % | 0% | 0% | 0% | 49% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 70 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 61 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1017 hPa | 50 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 11:00
17:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1017 hPa | 40 % | 12 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 32 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 31 % | 11 °C | 18 % | 0% | 0% | 5% | 14% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1016 hPa | 27 % | 10 °C | 22 % | 0% | 0% | 17% | 7% | |
| 15:00
21:00
| polojasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1015 hPa | 25 % | 9 °C | 21 % | 0% | 0% | 20% | 0% | |
| 16:00
22:00
| polojasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1015 hPa | 24 % | 9 °C | 16 % | 0% | 0% | 16% | 0% | |
| 17:00
23:00
| polojasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1015 hPa | 23 % | 8 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 18:00
00:00
| polojasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1016 hPa | 24 % | 9 °C | 17 % | 0% | 0% | 9% | 8% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1016 hPa | 29 % | 10 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1017 hPa | 34 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 40 % | 12 °C | 73 % | 0% | 0% | 0% | 73% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1019 hPa | 45 % | 13 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 61% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 51 % | 14 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 57 % | 14 °C | 97 % | 0% | 0% | 1% | 97% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1019 hPa | 62 % | 14 °C | 49 % | 0% | 0% | 0% | 49% | |
| 02:00
08:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 66 % | 14 °C | 36 % | 0% | 0% | 0% | 36% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1020 hPa | 70 % | 14 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 73 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 74 % | 14 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 36% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 70 % | 13 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1023 hPa | 67 % | 12 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východný |
1024 hPa | 63 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1024 hPa | 54 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1024 hPa | 48 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 45 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 41 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 13:00
19:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 39 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 38 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 15:00
21:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 37 % | 13 °C | 32 % | 0% | 0% | 3% | 29% | |
| 16:00
22:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 39 % | 13 °C | 26 % | 0% | 0% | 2% | 25% | |
| 17:00
23:00
| polojasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 42 % | 14 °C | 32 % | 0% | 0% | 3% | 31% | |
| 18:00
00:00
| polojasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 47 % | 15 °C | 29 % | 0% | 0% | 3% | 27% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 55 % | 15 °C | 9 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 63 % | 15 °C | 5 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 68 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 70 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 70 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Hartsdale, New York, USA - informácie
Štát: New York, USAGPS súradnice: 41,0190; -73,7982
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 5 293
Nadmorská výška: 59 m
Administratívna časť:
- New York, Albany
- Westchester County, White Plains
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hartsdale, New York, USA. Predpoveď počasia Hartsdale.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hartsdale dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Hartsdale
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Hartsdale
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 20:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:51 | 14:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:03 | 20:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:24 | 21:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:40 | 22:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 05:41 | 17.05.2026 21:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |