Počasie Jamaica týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Jamaica na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
14 / 11°C
| 5.1 mm | 12 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 02:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 08:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 14:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 20:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:49
PO HODINÁCH
západ slnka 19:49
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Jamaica, New York, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 85 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 84 % | 7 °C | 58 % | 0% | 58% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
4,9 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 90 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
5,3 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 97 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
8,5 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1002 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 26% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severozápadný |
1001 hPa | 67 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 89% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severozápadný |
1005 hPa | 61 % | 4 °C | 93 % | 0% | 81% | 87% | 0% | |
Jamaica, New York, USA - informácie
Štát: New York, USAGPS súradnice: 40,6915; -73,8057
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 216 866
Nadmorská výška: 12 m
Administratívna časť:
- New York, Albany
- Queens County, Borough of Queens
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jamaica, New York, USA. Predpoveď počasia Jamaica.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jamaica dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jamaica
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:52 | 13:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 20:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 20:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 21:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:03 | 29.04.2026 04:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |