Počasie Manhattan Beach týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Manhattan Beach na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
12 / 11°C
| 9.2 mm | 15 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 02:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 08:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 14:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 20:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:49
PO HODINÁCH
západ slnka 19:49
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Manhattan Beach, New York, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 86 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 84 % | 7 °C | 42 % | 0% | 42% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,3 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 85 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
8,9 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
11,1 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 98 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
9,4 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1002 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 89% | 56% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severozápadný |
1002 hPa | 63 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 71% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severozápadný |
1006 hPa | 59 % | 3 °C | 37 % | 0% | 30% | 30% | 0% | |
Manhattan Beach, New York, USA - informácie
Štát: New York, USAGPS súradnice: 40,5773; -73,9471
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Manhattan Beach, New York, USA. Predpoveď počasia Manhattan Beach.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Manhattan Beach dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Manhattan Beach
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:53 | 13:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 20:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 20:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 21:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:04 | 29.04.2026 04:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |