Počasie Maspeth Plateau týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Maspeth Plateau na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
15 / 11°C
| 5.9 mm | 12 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 02:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 08:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 14:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 20:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:50
PO HODINÁCH
západ slnka 19:50
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Maspeth Plateau, New York, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 83 % | 7 °C | 62 % | 0% | 62% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,2 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
5,7 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 11 °C 11 °C |
10,6 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 97 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
7,8 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1002 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 95% | 39% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severozápadný |
1002 hPa | 65 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 88% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severozápadný |
1005 hPa | 60 % | 3 °C | 82 % | 0% | 54% | 73% | 0% | |
Maspeth Plateau, New York, USA - informácie
Štát: New York, USAGPS súradnice: 40,7313; -73,8984
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Maspeth Plateau, New York, USA. Predpoveď počasia Maspeth Plateau.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Maspeth Plateau dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Maspeth Plateau
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:52 | 13:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 20:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 20:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 21:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:04 | 29.04.2026 04:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |