Počasie Morris Heights dnes
| 12 °C | 10 °C | 16:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 18:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 20:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 22:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:47
PO HODINÁCH
západ slnka 19:47
Predpoveď počasia Morris Heights 26. apríl 2026
Popoludní jasno. Najvyššia teplota 12 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 5 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Morris Heights, New York, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 12:00
18:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 57 % | 3 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 56 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1020 hPa | 59 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 0% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1020 hPa | 62 % | 4 °C | 57 % | 0% | 39% | 26% | 0% | |
| 16:00
22:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1020 hPa | 61 % | 4 °C | 7 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 17:00
23:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1020 hPa | 58 % | 4 °C | 3 % | 0% | 2% | 3% | 0% | |
| 18:00
00:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1021 hPa | 60 % | 4 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 65 % | 4 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 73 % | 4 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 79 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1022 hPa | 81 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 82 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 85 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1023 hPa | 86 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 85 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 85 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 86 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 87 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 88 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1024 hPa | 84 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 81 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1025 hPa | 73 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1025 hPa | 61 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 49 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1025 hPa | 44 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 43 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1024 hPa | 43 % | 5 °C | 2 % | 0% | 1% | 2% | 0% | |
| 15:00
21:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 41 % | 4 °C | 18 % | 0% | 1% | 17% | 0% | |
| 16:00
22:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 41 % | 4 °C | 22 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 17:00
23:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 41 % | 5 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 18:00
00:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 43 % | 5 °C | 22 % | 0% | 0% | 22% | 0% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 57 % | 7 °C | 6 % | 0% | 5% | 3% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 67 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 71 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1025 hPa | 76 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1024 hPa | 78 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Morris Heights, New York, USA - informácie
Štát: New York, USAGPS súradnice: 40,8498; -73,9199
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 40 982
Nadmorská výška: 44 m
Administratívna časť:
- New York, Albany
- Bronx, Borough of Bronx
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Morris Heights, New York, USA. Predpoveď počasia Morris Heights.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Morris Heights dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Morris Heights
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Morris Heights
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:53 | 13:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 20:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 20:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:17 | 21:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:46 | 26.04.2026 03:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |