Počasie Grants zajtra
Predpoveď počasia Grants 27. apríl 2026
Cez deň zamračené. Najvyššia teplota 2 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota -3 °C.Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 48,7305; -54,1759
nadmorská výška: 31 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Grants, Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
05:00
| zamračené | 0 °C -4 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 84 % | -2 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 01:30
06:00
| zamračené | -1 °C -5 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 82 % | -3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 02:30
07:00
| zamračené | -1 °C -5 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 83 % | -3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 03:30
08:00
| zamračené | -1 °C -5 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 80 % | -3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 04:30
09:00
| zamračené | -1 °C -5 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 81 % | -3 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 05:30
10:00
| zamračené | -1 °C -5 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 80 % | -3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 06:30
11:00
| zamračené | -1 °C -5 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 79 % | -4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:30
12:00
| zamračené | -1 °C -5 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 78 % | -4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:30
13:00
| zamračené | -1 °C -5 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severný |
1024 hPa | 75 % | -4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:30
14:00
| zamračené | 0 °C -4 °C |
0,1 mm | 6.9 m/s25 km/h severný |
1025 hPa | 74 % | -4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:30
20:00
| zamračené | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severný |
1026 hPa | 64 % | -3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 21:30
02:00
| zamračené | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1029 hPa | 81 % | -3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| zamračené | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1029 hPa | 93 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:30
14:00
| zamračené | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1029 hPa | 71 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 78% | 100% | |
| 15:30
20:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1027 hPa | 45 % | -2 °C | 100 % | 0% | 33% | 98% | 100% | |
| 21:30
02:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1028 hPa | 86 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Grants, Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 48,7305; -54,1759
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Grants, Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Grants.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Grants dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Grants
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 20:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 14:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 20:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:35 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:45 | 22:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:52 | 27.04.2026 04:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |